ikona misja

Strona główna » Misja

Misj± Żłobka Infant House jest stworzenie ciepłego i bezpiecznego miejsca, w którym dziecko może komfortowo się rozwijać.

Domowa atmosfera, która u nas panuje, przyczynia się do szybkiego zaaklimatyzowania dziecka w placówce a miłe, opiekuńcze oraz zaangażowane opiekunki sprawiaj±, że dziecko ma dzień pełen wrażeń.

Współpracujemy z psychologiem oraz neurologoped± dziecięcym, ponieważ wiemy, że każde dziecko jest inne i bardzo często zasięgamy rad od profesjonalistów, dzięki temu dziecko rozwija się swoim indywidualnym tempem, pełnym akceptacji i zrozumienia.

W naszej placówce pracuje również Pedagog Opiekuńczo –Wychowawczy ze specjalizacj± terapii pedagogicznej Pani Kornelia Żołnierek oraz jej m±ż fotografik, absolwent wrocławskiej ASP, Pan Tomasz Żołnierek. Razem tworz± AKADEMIĘ TALENTU. Pani Kornelia angażuje się całym sercem w rozwój Państwa dziecka. Układa miesięczny plan działania w żłobku, prowadzi warsztaty plastyczne, organizuje zajęcia sensoryczne, motoryczne oraz ciekawe wydarzenia w placówce. Pan Tomasz natomiast wszystkie te wydarzenia dokumentuje fotograficznie oraz organizuje tematyczne sesje w swoim studio.

Więcej na akademia2